KONST / Litografier / Färglitografi 15033098
nr 1503 3098
Färglitografi
R Eriksson. Signerad, daterad 64, Stockholms Stadshus. Färglitografi, bildmått: 16x53 cm, yttermått inklusive ram: 30x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:27:58
100 kr
150 kr